Keresés

Aktív témák

  • dfdfdf

    őstag

    válasz Mengele #4792 üzenetére

    üdv

    Ha szükséged van Cuda vagy physx re(plusz ficsőr de van játék ami használja) akkor 460 a nyerő persze 1GB-s verzió.
    A 2 kártya kb pariban van teljesítményben icipicit az AMD(ATI) jobb de nem észrevehető.
    Fogyasztásban az AMD az kevesebbel is beéri. Ahogy látom a tápod elég mind2 kártyához.
    Itt már csak a csúnya anyagiak szólnak bele hogy melyiket veszed meg olcsóbban.
    Ha kell a physx akkor nem kérdés melyiket vedd meg.

    Remélem tudtam segíteni
    (A legtöbben 6850et ajánlanának mert a legjobb ár teljesítménye annak a ebben az árszegmensben de ha az nV fizet és márpedig fizet hogy használják a physx-et akkor nem bizos hogy 460 rossz vétel. nV tulaj vagyok de 470et cserélnék 5870re mert AMD fan vagyok :DD )

  • McCartman

    senior tag

    válasz Mengele #4792 üzenetére

    6850et nem vennék.
    GTX 460ban sokkal nagyobb a tuning potenciál és egy (ennél a kártyánál) laza 20-25%os tuninggal ref. 6870 teljesítményénél jársz.
    CPUt hogy járatod? nem fogja kihajtani rendesen a kártyát , ajánlott a csere.
    (mondjuk én is még E6750vel használom)

    @dfdfdf:: eddig csak CRTim voltak , nemrég adta meg magát a 21"es Sony Trinitron így kénytelen voltam váltani LCDre.
    IPS paneles 22"es LG lett belőle.
    nem rossz , de azért a CRTnek szebb szinei voltak.

    [ Szerkesztve ]

    Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

Aktív témák