Keresés

Aktív témák

  • viraga

    tag

    válasz Alastair' #3887 üzenetére

    sziasztok!

    Gépem:
    Asus Extreme AX550 videokártya, Asus P5LD2 SE alaplap, Codegen 350 W-os táp (model: 200X), P4 3,06 GHz. A videokártya ventilátornak annyi (a por szétkoptatta sztem), már régóta zavaróan hangosan zúg. Pár hónapja próbáltam kenni, halkabb is lett egy időre, mostanában viszont bekapcsolásnál néha visít. Ilyenkor nem is indul el a gép, csak ha lefogom a ventilátort, majd lassan hagyom felpörögni. Ha sikerül, "normál" hanggal működik tovább és utána nincs probléma. Félek viszont, hogy egyszercsak beadja a kulcsot, és gép nélkül maradok. Nem várnám ezt meg, hanem vennék másik videokártyát, ebben kérem a segítségeteket.

    Fenti konfigba milyen kártyát ajánlotok, ha elvárásaim: HD, fullHD filmek minél jobb támogatása, passzív hűtés, jövőre nézve DVI mellett lehetőleg HDMI csatlakozó is, minimális játék. Régebben Radeon 4670-et néztem ki (sapphire ultimate), mondván, h majd hozzáfejlesztem a gépet, de ez elmaradt, a kártya ára pedig felment a gyenge forint miatt... Tehát a gép egyelőre marad, viszont elvesztem, hogy régebbi komolyabb (3000-es radeonok pl), vagy újabb, alapból olcsóbb kártyák között nézelődjek. Monitorom jelenleg 1280x1024, jövőben nem kizárt a fullHD. Árban: 10-15 (drágább asszem ebbe a gépbe pazarlás).

    Válaszokat köszönöm!

    Bocs h "válasz" lett, "új"-at akartam

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák