Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz #65675776 #7137 üzenetére

    hmm....ez az AVer volt a masik, amit neztem, bar ennek csak Svideo bemenete van, ami hatrany is lehet, tekintve hogy halvany fingom sincs, sot meg az NTL-lnek se,hogy ha elofizetek a tv-re is, pontosan milyen STB-t adnak...rohej, de ez van. Egyebkent nekem is szimpatikus, lehet utananezek, itt hogyer van az svdieo kabel vagy ilyesmi.

    Terrarol egyebkent egy user comment van, miszerint a hozzaadott sw egy kalap szar, viszont a letoltheto friss pvr alkalmazas mar baratsagos (mondjuk emlekszem, a Terra Cinergy 200PCI-vel se sokat ment a gyari PVR....). Mindket cuccot megneztem a gyarto oldalan es mindketto bir win7/vista x86/x64 driverekkel.

    A fo alkalmazasi terulet jobban belegondolva a video-in en keresztuli analog tv lenne, mivel meg tavaly mikor a Hauppage HVR900R-et proszaltam nem sok jo tapasztalatom volt jelerosseg teren.Bar akkor meg mashol laktunk, elvileg a folyo deli oldalan egy kb 200-300m magas hegyen van egy nagy TV ado, gondolom DVB-T-t is onnet sugarozzak, a nappali meg delre nez,van ralatas is....

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák