Keresés

Aktív témák

  • sanya_67

    tag

    válasz eziskamu #18 üzenetére

    Nekem Leadtek Winfast TV2000XP Expert tv-tuner kártyám van. A mistrálban vettem januárban 17ezer alatt volt valamivel bruttóba. BT881-es chip van benne.
    Egyedül a driverek felpakolásával volt gond, ahogy azt az egyik CHIP v. PCMagazin is leírta... Szóval felismerte a kártyát az Xp... de a végén csak úgy tudtam telepíteni, hogy félbeszakítottam és a cd-ről megkerestem vaj mit kell telepíteni. Magyarul inkább először telepítsd a drivereket és utána rakd be a kártyát a gépbe.
    Mit mondjak kiválasztod a normát. Utána az országot. Automata (finomhangolással együtt is) keresés, nagyon hamar megtalál minden adót max fél perc!. A finomhagolás akár csatornakeresés közben akár tv nézés közben is működik. Jók a saját programok, nemigazán szükséges más... Sokan írták hogy általában a tv tuner kártyáknak zajos a hangjuk. Abszolút nem, sőt az FM és a TV része is sztereó!!! A régebbi ilyen kártyákon a TV nem volt sztereó..!
    Nem bántam meg, hogy nem a PCTV Pro-t vettem meg, semmivel sem tud többet, sőt két munkatársam is azt mondta, hogy nem félórás munka belőni a tv tunereket. Én kellemesen csalódtam..

    Sanya

Aktív témák