Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mckolly

    csendes tag

    Sziasztok!
    Annyira jó olvasni a hozzászólásokban, hogy mennyire profin vágjátok a témát, remélem nekem is tudtok segíteni. :)

    TV-t szeretnénk a családba, elsősorban és utolsósorban a gyerekeknek (4-6-9-11 évesek)
    - mese/filmnézés külső háttértárolóról
    - konzolos játék/mozgás, stb.
    - falra valamilyen tartóval
    - létezik belőle olyan, aminek nem tükröződik a képernyője?

    Nem szándékozom (egyelőre biztos nem) semmiféle online tartalomszolgáltatót igénybe venni, de ha épp a mamánál nyaralnak a gyerekek, nyilván elővennék pár kedvenc filmet, vagy ha engedi a rendszer, játszanék én is valamit a battlenet-en. (de azért ez iszonyú ritka) Azt sem tudom, kellene-e nekem pl. smart TV, azt sem tudom, az miért jobb.

    Méretre 50"-os környékén gondoltam, lehet kisebb is, nagyobb is egy-egy lépcsővel, gyerek is van meg hely is, viszont az ablakkal szemben lenne, jó lenne, ha mondjuk a mozgásos játékoknál nem kellene besötétíteni, és nem tükröződne benne minden. Számomra nem fontos, hogy hangzatos nevű gyártó puccos terméke legyen, de elvárnám, hogy pár év garancia legyen rá, és működjön.

    Árban kb. 100-150.e-t szánok rá, többet nem.

    Köszi a segítséget előre is.

  • mckolly

    csendes tag

    válasz KD6-3.7 #49557 üzenetére

    Köszi szépen, tetszenek az LG-k, de iszonyat választék van belőlük, legalábbis számomra úgy tűnik. Várok, hátha valaki segít konkrét verziókkal.
    Ezeket nézegettem, de számomra ugyanolyan mind,
    LG 49UN73903LE
    LG 50UN70003LA
    LG 50NANO793NE

Új hozzászólás Aktív témák