Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kapanyél

    őstag

    válasz gyeniko #57286 üzenetére

    1. az a csatlakozó semmi másra nem való. A belerakható adapter pedig egy nagyon olcsó szar műanyagdarab, ami lötyög benne. Semennyiből nem állt volna integrálni a hátlapba azt a modult, ahogyan a többi gyártó is csinálja. Nyilván így is működik és mindenféle cinizmusod ellenére valóban szarni rá, hogy ilyen. Viszont ahogy írtam is, az egyetlen hátránya - leszámítva, hogy gagyi módon lötyög (és nem tudod, hogy így kell-e állnia vagy szarul pattintottad bele) -, hogy el lehet hagyni, amit nálam pont sikerült is. Igaz, nem dőlt össze a világ, hogy nem tudtam aznap fölszerelni a falra, amikor hozták és amikor volt is direkt segítségem, ezért 4 napig a kisgyerekeimtől, ill. őket féltettem, nehogy magukra borítsák vagy összebasszák egy játékautóval. Szerencsére volt addig is helye egy ilyen picike tárgynak. (82"-os)

    2. A Samsung azt cseszte el, hogy a 2000. adó megtalálása után egyszerűen kikapcsol a picsába, ha épp letelik a default 4 óra, amire be van állítva. Sőt, el sem menti az addig találtakat, hanem lehet elölről kezdeni az 5-6 órás műveletet.

    Nem értem, minek szóltál hozzá. :U Vagyis de...

    Aki pedig az én káromon tanul ebből, azzal azt is megosztom, hogy ezekbe a nagy Samukba M8 csavar kell, nem M6-os. És a 40-es, 45-ös rövid bele, amiket a konzolokhoz adnak. Érdemes M8x50-est, 60-ast és 80-ast is venni, hogy a távtartókkal ki lehessen sakkozni, melyik az optimális.

    Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

  • asdf_

    veterán

    válasz gyeniko #57286 üzenetére

    Miért vagy dühös?
    ...
    A Samsung elcseszett valamit, mert 2000 adót talál a műholdas tunerje,ezt sokallod? Nem az a dolga, hogy megtaláljon mindent?

    Azért mérges, mert nem volt egy értelmes ember a Samsung csapatban, ami az Eco 4 órás timer-ét pause-ra rakja a csatornakeresés idejére.
    Olyan rendkívüli butaság ez, mint pl. -ha tényleg úgy történt a napokbani Tesla baleset, ahogy leiírták-, hogy akkor is ment az Autopilot, amikor senki nem ült a vezetőülésben. Ettől persze Darwin-díjasok haltak meg ott, de talán ennyire amatőr hibát nem illenék benne hagyni a rendszerben (hogy miért nincs világszinten betiltva, hogy ezt Autopilotnak hívják, abba már bele sem megyek).

Új hozzászólás Aktív témák