Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gulyasa

    őstag

    válasz Bandesz001 #57109 üzenetére

    Én úgy tapasztaltam, azért nincs konkrétan kiírva, mert sok mindentől függ. :F
    Mi tavaly év elején vettünk internetes rendeléssel az MM-től egy mosógépet és pár nap múlva kötöttem meg rá a 2 év garancián túl az elérhető maximális +3 év Silver Garancia Plusz-t (tehát az alap garancia időtartamán túl csak annyi plusz biztosítást köthetsz rá, amivel együtt a kettő időtartama összesen 5 év lehet.)
    Itt megjegyzem, internetes vásárlás esetén nem is köthettem Gold-ot. Hogy miért nem - amivel nem értettem egyet - elmondta az ügyfélszolgálatos, de hosszú lenne elmesélni... :W
    És ugyancsak megjegyzem, hogy - ha már a tévés topikban vagyunk -, hogy tévékre Platina-t nem is lehet kötni (az annyival több, hogy a lopás, rablás esetére is kiterjed, de csak kisebb termékekre - kütyükre :D - vonatkozik).
    Visszatérve a mosógépünkre...
    Meg nem tudom mondani neked, ennyi idő távlatából, hogyan számítják ki a díjat.
    Viszonyításként a 96800Ft-ba kerülő mosógépünkre a +3 év Silver díja 18999Ft volt.

    Tehát a lényeg, oda kell menni az ügyfélszolgálatukhoz - vagy felhívni őket - és biztosan készséggel informálnak téged.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, Lenovo Tab M10 2nd Gen

Új hozzászólás Aktív témák