Új hozzászólás Aktív témák

  • ruti

    Közösségépítő

    válasz #94529552 #946 üzenetére

    köszi.
    ez az átnevezés mókolás nekem új. mi van, ha nekem ugye közte van az erősítő?
    PC-ről a képet eleve a TV-be toljam, az átnevezett bemenetre? a PC hangot meg optikán az erősítőre?
    vagy mehet hdmi-n a PC-ről minden az erősítőbe, de akkor a TV-n átnevezem a portot, akkor a képjavítás kikapcsol?
    és tul.képpen milyen képjavításról beszélünk, ami kikapcsolódik? TV-nél, mozinál is érvényesen?
    sokat kérdezek?
    felvétel tehát STB-n keresztül nem megy, azt azért sajnálom. erre nincs megoldás? hogy érted, h a "szolgáltatóm korlátozhatja"?
    -
    azon gondolkodtam én is, hogy tul.képpen a képernyő síkja mögé is tehetem a centert, ha nincs középen talp
    nem tudom, mennyit takarna bele...
    fölékábelezni nem akarnám
    ----
    csak tájékozódásképpen:
    nincs bajom az LG-vel, de mi ennek a tudásnak a megfelelője Samunál? árban az hogy néz ki?
    (LG-vel egyszer kemény garis vitába keveredtem, az a TV akkor 220e volt, mire legariztattam a panelhibát, ami 1 hónapos korában jött ki, a TV már 150e-ért volt megvehető. Konkréten egy pixel oszlop kiesett, az pixelszám alapján szerintük nem cserés...még szakértő is kiszáltt házhoz, bevizsgálni...szép történet volt...vigyem ki Bécsbe javíttatni...aha, persze, rohantam...végül kicserélték, 4 hónap huzavona után

    Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

Új hozzászólás Aktív témák