Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomio

    tag

    válasz Rommel6600 #1840 üzenetére

    Egy a következő [link]-en talált lista alapján szerinted van esély ma venni bolti, garos WRT54*-t.
    Mert a Wikipedia [link] oldalán jóval nagyobb verziószámok is szerpelnek; tehát ma újjonan inkább az a sanszos hogy újabb és nagyobb verziószámúhoz jusson az ember fia.
    És ha ez a helyzet akkor feltolható rá a tomato?
    Ugyanis mivel éppen router gondom van ([link]) muszály lesz találnom egy atomstabil és lehetőleg jól konfigolható eszközt. Ezek az újabb verziók kicsit aggasztanak. Lehet már lekéstem a jó szériá(ka)t...
    Tudsz ajánlani nekem vmi stabil cumót?
    szempont a stabil működés, bár csak egy paraszthajszálnyival lemaradva, de másodlagos a moddolhatóság. Amúgy se csináltam még ilyet routerrel, sőt a belinkelt fórumon látszik még a gyári fw-el küzdök. :B
    Jöhet tanács ezerrel, de ne a 50eHUF+++ kategóriában. Úgy 15-20e (22e) jó magyar forint a megcélzott árkategória. Persze ha ajánl vki 13-ért egy jót nem hurrogom le az illetőt.

    Linux, BSD, ReactOS, MenuetOS, Haiku-OS, Syllable... Van még több is! distrowatch.com/

  • tomio

    tag

    válasz Rommel6600 #1845 üzenetére

    1.: THX for Your help!!!
    2.: Mégegyszer kösz a korrekt tájékoztatást és segítséget!
    3.: És most kérdeznék mégegyet, ha már felajánlottad: Hol veszel te 15kHUF-ért WRT54GL-t. No nem azért mert garasoskodni akarok de az egyik (ha nem a legolcsóbb) helyen [link] majd kétezret mérnek még rá (egészen prontosan 1800Ft-ot). Tudom nem vészes árdifi...
    Ja amúgy, bár még nem post-oltam be SMC-s topikba, de IE-vel, és CSAK IE-vel, ráadásul pöccre, csak sikerült a fw-update. Szóval most teszt van, és lehet hogy ha beválik, aktualitását is vesztette egy új vásárlása. Nem Rockefeller vagyok, max ha az SMC továbbra sem úgy muzsikál akkor vágnék bele...[Most inkább bízok a helyrejöttében, nincs „kedvem” újra költeni]

    Linux, BSD, ReactOS, MenuetOS, Haiku-OS, Syllable... Van még több is! distrowatch.com/

Új hozzászólás Aktív témák