Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _ak_

    addikt

    válasz dkess #89615 üzenetére

    Köszi, én is erre jutottam, mm nem találok semmi utalás arra hogy az AC1200 támogatná, értelmezhető kapcsolathoz viszont szerintem szükség lenne rá.
    A két AC57U árban talán még elérhető lenne, viszont az eddigi tapasztalatom alapján, a v2 legalábbis, egy lepke fing erejével teríti magából a WiFi-t. Igaz csak panelben próbáltam, de ott parádésan zuhant a kapcsolat sebessége kb. lépésenként.

    A v3 jobb ebből a szempontból? Félreértés ne essék, kis pénz, kis foci, értem én, de ha nem jobb annál, akkor valószínűleg tovább kell ötletelnem.

    Ami a mesht illeti, nálunk az van, ismerem , csak hát az olcsóbbik router több volt, mint a keret amit rászánnának. Viszont ott bár egy család, de két külön háztartás. Alapból nem lenne szükség a meshre, csak én is tudom, hogy mennyire macera tud lenni, amikor manuálisan kell váltogatni a hálózatok között. Nem tudom, hogy a Diginél nincs-e valami értelmes HGW amire lehetne cserét kérni. Itt a Telekomos, wifi erősségre szerintem simán pariban van az AX92U-val, egyéb dolgok miatt mentem inkább a saját irányomba.

    Let's begin, de gozaimasu!

Új hozzászólás Aktív témák