Új hozzászólás Aktív témák

  • harsanyiz

    aktív tag

    Nekem is úgy lesz(fejjel lefelé), holnap teszem fel a plafonra a polcot, amit átfúrtam 3 helyen és fejjel lefelé lesz a proji rajta :). Nekem az volt a fő szempont, hogy így akár még a kép elé is lehet állni és még így sem látszik a fejed a képben. 3méterről olyan 165széles a kép (LG AH215) én tvzésre használom főként, meg néha mozizásra. Az edigitálban 150volt tartalék izzóval! Elöszőr arra mentem, hogy legyen minimum 2000ansi fényerejű, utána arra, hogy legyen 3d-s. és találkoztam egy hozzáértő emberrel :).
    Ezt tanácsolta:

    1, a hangja ne legyen 29dbtől több, de inkább 27 legyen. (ehhez nem árt a 3-4ezer óra élettartalmú hitelesítés sem. A 2ezrer órás halk gép is felejtős.)
    (a 27sem halk már, de eco módban tolom úgy (-23db) az már jó tvzni, mozizni)
    (minél halkabb annál jobb konstrukció)
    2, DLP technológia.
    3. semmiféleképpen ne legyen irodai használatra való. (1280x720,16:9-es képarány)
    4. nézzem meg élőben :)

    Sajnos nem volt alkalmam élőben megnézni,de mondták ha neten rendeled 3 vagy 8 napon belül szó nélkül visszaviheted.

    Használtat nem ajánlatos venni, mert nagy eséllyel nincs gari. Ezekben a gépekben kiszáradnak, elöregednek az alkatrészek a nagy melegnek köszönhetően.
    Persze lehet szerencséje az embernek.
    Fényképet csináltam csak mobillal, ami fos minőségű, de kiindulásnak megteszi.
    Szürkületben készült vaku nélkül.
    [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák