Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolfskin

    őstag

    válasz tordaitibi #45063 üzenetére

    köszi, akk én összekevertem a két indítópultot. van a gépemen egy classic start menü, ami a régi, win98 stílusú start menü, és annak is van egy indítópultja, abba húztam, a linkeket, nem ebbe. összekevertem a kettőt, még a TCM kedvencekben is fordítva voltak megnevezve :U

    az autostartos dologgal az a gond, hogy alapból mindent letiltok, ami autostart. remélem a bitlockert ez nem érinti.

    @King Unique
    ez a bitlocker jónak tűnik, azt hiszem ilyet kerestem. a haselo jobb szerinted, többet tud, megéri megvenni? de ezeket csak wines környezet tudja olvasni ugye, ha pl, mac-re, vagy linuxra dugom, az nem tudja dekódolni.

    @pc360
    annak idején nagy felzúdulás volt, amikor a true crypt ellenállt a fbi-nak, aztán nagyon váratlanul eltűntek színről. mindenféle összeesküvéselméletek láttak napvilágot, amik természetesen nem voltak igazak, az fbi-nál jóságosabb és igazságosabb szervezet nincs is a világon, talán a télapó, és a manók, de az sem biztos :DD :DDD de viccen kívül, akkor mindenkinek szemet szúrt, hogy hopp, valaki mégiscsak akadt, aki tovább gombolyítja a fonalat. mindenki gondoljon amire akar. :U

    az hogy a true crypt bugos, mit jelent? hogy az általa kreált konténer feltörhető az újabb technológiákkal? mert régen állítólag kifogott még az fbi-on is. nem csoda, ha berágtak. vagy lefagy a program? vagy hogy jelentkezik a gyakorlatban, mivel jobb a vera crypt? azért is érdekes, mert sok régi, még true crypt alatt kreált konténerem, illetve meghajtóm van. csináljam újra őket?

    a bitlocker egyébként van annyira biztonságos, mint a veracrypt? a bitlockerhez gondolom a windosnak van bejárata.

    [ Szerkesztve ]

    ''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Új hozzászólás Aktív témák