Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kernel

    nagyúr

    válasz LonGleY #29356 üzenetére

    Valószínűleg azért tudtam felsorolni, mert én napi szinten igénylem ezeket. Vagy ami még eszembe sem jutott hirtelen, mert csak ritkábban jön elő. 98 óta használom, amikor még Windows Commander volt a neve, de még az utóbbi években is fedeztem fel benne olyan képességet, amit még sajnáltam is, hogy miért nem hamarabb.

    Sokat ér egy csicsásabb felület, tudás nélkül. Itt nem az a lényeg.

    Vannak persze nekem is "egyszerűbb" ismerőseim, akiknek mindez magas, igényük sincs rá, ez már legyen az ő problémájuk. Haladóbb felhasználók életét tudja megkönnyíteni a nagyobb tudású program. Aki nem tudja kihasználni, nem is ismeri fel a mélyebb szintű lehetőségeket, annak valóban felesleges.

    Nekem is volt egyébként olyan korszakom, amikor alternatív lehetőségeket kerestem, végén valahogy mindig vissza kellett kanyarodni az alapokhoz.

    Kis programokat meg hagyjuk, én is kipécéztem már egyiket-másikat, ami idővel elfelejtődött, mert emellett szükségtelen. Interneten láttam már olyat is, hogy valaki letiltotta az eredeti Windows-héjat (vagyis az explorer.exe, Startmenü / Desktop / Tálca) és kizárólag a Commanderből indított mindent.

    Ez persze talán túlzás, de ami a lényeg, hogy válaszoltál a kérdésemre. Nem tudsz számomra alkalmas programot ajánlani. Kisegítő / alkalmatlan kombinációk nekem nem kellenek, akkor meg miről beszélünk...

    [ Szerkesztve ]

    Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

Új hozzászólás Aktív témák