Új hozzászólás Aktív témák

  • Kernel

    nagyúr

    válasz LonGleY #29342 üzenetére

    Melyik fájlkezelő tud olyat, hogy az eszköztárra ráhúzok kívánság szerinti *.exe fájlokat, amiből ott ikon lesz, ami ezáltal programindításra is használható, valamint ezután az ikonra rádobálhatok igény szerinti fájlokat (ami nincs társítva) és kapásból megnyitja nekem?

    Tartalmazzon csoportos átnevező, fájlösszehasonlító, könyvtárszinkronizáló lehetőséget, tömörítés kezelését, kijelölt fájlnevek másolását vágólapra (választhatóan teljes elérési úttal is), a kijelölt adatok elfoglalt területének számítását, almappák összes tartalmának egybelistázását, látni nem kívánt rendszerfájlok/mappák elrejtését (de gombnyomásra megjelenítését), FTP-csatlakozást, egyszerű és bővített keresési lehetőségeket, igény szerinti parancsikonok kreálását az eszköztárra, amivel a gyakori feladatok kényelmesen elérhetők, kétablakos, azon belül füles rendszerben is, amiből persze több ablakot is nyithatok, ha netán "beszorítva" érezném magam?

    Hogy ne kelljen tucatnyi, felesleges program között bolyongani, hanem ugyanazt a megszokott és jól bevált programot (pontosabban annak átszabott felületű, távolabbról is látható, másik példányát, ami egy másik paranccsal indítható, távszabályzóval) használhassam médiatallózáshoz, TV esetén? Valami ilyesmire gondoltam:

    [ Szerkesztve ]

    Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

Új hozzászólás Aktív témák