Új hozzászólás Aktív témák

  • atesss

    addikt

    válasz Vasinger! #11300 üzenetére

    Hát még azt tudom mondani, hogy reseteld a routert.
    Csak akkor ugye utána újra be kell állítani.
    Ez ha nincsenek extra igényeid, akkor mondjuk nem olyan bonyolult szerintem, manual szerintem elég jó szokott lenni Asusnál, + lehethogy van a routerben ilyen Quick Setup Guide is, mint az én WL-500gP-mben.
    Meg jobb routereken ki is tudod menteni a beállításokat egy fájlba (szerintem Asus-ok tudják), majd a reset után visszatölteni (de a visszatöltést Wifi-n keresztül lehethogy nem szereti). Persze még akár az is lehet, hogy valamilyen beállítás (vagy véletlen elállítás) okozza ezt hibát, ebben az esetben ezt újra visszatöltöd rá...
    De ennek szerintem kicsi az esélye.

    Vagy akár lehetne FW-t is frissíteni a routeren. Bár ekkora hiba eleve kétlem, hogy benne lenne a mostaniban. :F

    DHCP, és Wifi-n kapcsolódás szerintem fokozhatja az ilyen "nem tudsz hozzákapcsolódni a router felületéhez" hibákat, nem tudom utóbbi van-e, ezt nehéz lenne változtatni, DHCP viszont kikapcsolható, így fix IP-t kapnának a gépek, torrentet ez nem értem miért zavarná (persze lehethogy be kell hozzá állítani port-forwardot, de azzal eleve szerencséd van, hogyha ment eddig anélkül).

Új hozzászólás Aktív témák