Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz Euromail #73560 üzenetére

    en meg mar vettem ugy alaplapot, hogy ha akart ment, ha nem akart nem
    amikor odaertem a mukihoz, be volt kapcsolva a gep, haza, otthon is ment, WinXP feldob ra, atvittem isminek a osszerakott gepet, ott meg b.szott elindulni
    haza, semmi, masnap elindult vmitol gond nelkul, utana is 2 napig pocc-roff akarhanyszor probaltam, de 3 nap mulva megint nem akart semmit csinalni, szétszedtem összeraktam vagy 5x, RAM, VGA, PSU at az enyembe, mindennel indul azonnal vegtelenszer
    nem voltak felpuposodva a kondik rajta, felhivtam a mukit akitol volt a lap, hat nala jo volt semmi baja nem volt, lehet statikus aram megvagta, ha nemugy raktam be, hogy lefoldelem magam a radiatorhoz
    aha, de
    sosem kellett lefoldelnem magam pedig összeraktam 100+ gepet csak hobbibol PC-zve... tudta az, hogy szar volt

    keresek AGP-s GF7600 videokártyát, bele is irtam, hogy AGP-s az alaplap, es nem jo a PCIE verzio
    jon postan egy PCIE kartya...szerinted?
    fasza
    muki nem elerheto persze
    ugyanez a hirdetesem, vegre van egy AGP-s GF7600 kartya, haza, ugyanaz a baja, ami helyett vettem
    hivnam a mukit, de a szama nem elerheto, meg 2 napig probaltam meg hivni, telefon kikapcsolva, gondolom a SIM kartya ment a kukaba
    aztan kb 3 honap mulva lett egy elado megint, elmentem erte Maglod-ra Bp-rol, mert csak mukodo kartyat voltam hajlando atvenni
    komolyan vki 2-3000Ft-ert eladja a nevet, mert ennyire ruppotlan, hogy a hibas alkatreszt is jonak adja el...?

    korabban, isminek csinaltam gepet, Celeron (P2 class) CPU gondolom megsütve, mert se kep, se hang vele 3 alaplapban se
    masik, P4 Northwood proci, valszeg SNDS: tuningnal tul nagy Vcore miatt vhol serult a die
    elindul, nem indul, ha indul is instabil, ez sem volt vicces 50k-ert, elado afkorz eltunt, mint szurke szamar kodben... gondolom ez is ok nelkul
    RAM, hirdetésben irja RAM ellenorzo sw-l tesztelve, hibatlan, gep allandoan lefagy vele, ismihez at, ott is ugyanez, nezi o is sw-l, olyan hibas volt, ahogy kell... lehet a teszt egy masik modulon futott le, de tuti nem azon, amit eladott
    HWSW-n volt meg anno egy eleg emlekezetes beszopodasa egy masik ismerosomnek, vett egy 100k-s aktualis csucs videokártyát jokent eladva, aztan elegge hibas volt, es ott is eltunt az elado,... akkor ~80-90k meg egy jo havi kereset volt
    meg low level format-l feljavitott, kizart bad sector-os HDD, ami 1-2 napig jonak latszik, aztan elkezd ujra hibas lenni, meg egyre tobb hiba sector-a van, elado szerint nala semmi baja nem volt meg, biztos leesett attol lett olyan, aha, ja, biztos a kabatom belso zsebeben a muanyag vedotokban... de lehet elutott egy auto, csak nem vettem eszre magamon, 30k huss... nem nagyon volt meg S.M.A.R.T akkor

    szoval en csak ugy vagyok hajlando venni hasznalt dolgot, ha van hozza rendes papiros gari Bp-re, nem rajtam keresztul, meg hívjál, meg irj ram, meg majd kuldd el Nyíregyházára...
    en a pcx.hu-rol szoktam venni cuccokat az utobbi idoben, azonnali cseregarival kiegészítve, az piti felar csak, es nem kell 3-4 hetig varni, amire kialmodjak, hogy WTF van vele, atvehetem akarmikor postapontbol is, amikor a posta mar reg be van csukva

    pl februar vegen MSI deszka, i3-s CPU, 8GB DDR3-l 55k+posta, gari nuku, mert 3+ eves
    GA-B250M, Corsair 8GB DDR4, G4560 meg volt ~68k kiskerbrutto AFA-s aron, garisan, cseregarival es postázva (vettem meg mast is, a vegosszeg tobb volt)
    sporoltam volna ~10k-t kb... de megeri? nekem nem, nem kell parazni, hogy nem az jon, amirol szo volt, meg hianyos, meg azon se, hogy egyatalan mukodik-e

    ...meg miert vegyek egy 3-4 eves mar "elavult" technikát kb ugyanannyiert, vagy minimalisan kevesebbert?

    [ Szerkesztve ]

    több drón kell ;P

Új hozzászólás Aktív témák