Új hozzászólás Aktív témák

  • Palesztin994

    aktív tag

    Sziasztok! Nagy dilemmában vagyok. Gépet fogok venni és nem tudom eldönteni,hogy Ryzen 2700, vagy I5-8600 legyen benne. Tudom a ryzen erősebb és alig drágább. DE. Eddig úgy voltam vele, hogy soha az életben nem vennék AMD-t. Viszont néztem ezt, és a fogyasztása ugyan annyi, miközben 8 magos 16 szálas, míg az I5 6 mag és asszem 8 szálas.Jókat mondanak róla, játékban meg kb + 7-10 FPS-t hoz.
    HA ryzent veszek, akkor a következő lenne a konfig:

    - MSI X470 Gaming PRO (X370-re panaszkodtak az ipon véleményezésénél és itt is úgy láttam,hogy nem ajánlottátok)
    - HYPERX 16GB PREDATOR RGB DDR4 3200MHZ
    - Be Quiet Pure Power 11 500W CM
    - Be Quiet Pure rock hűtő

    A többi nem lényeges. Kérdésem, hogy a ryzen akkor is jobban megéri,ha mindenképp Nvidia VGA-t fogok venni? Mennyire melegszik ez a cpu az I5-höz képest? Elég rá ez a hűtő? Nem igényel több szarakodást az amd, mint az intel? Például Bios-ban való állítgatást. Van bármi hátránya? Driverek milyenek hozzá, mert az amd VGA driverektől például rosszul leszek, Ja és még 1 kérdés. VGA-t később tervezek venni, a Ryzenben is van integrált VGA? Az UHD630-hoz képest az milyen,ha van? Köszi!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák