Új hozzászólás Aktív témák

  • Ren Hoek

    veterán

    válasz Ren Hoek #60139 üzenetére

    Bocs még egy utolsó "reklám", fogyasztás szintjén:

    100%-os CPU, 100% GPU terhelés (ilyen ugye való életben nem gyakori)
    A Phenom II 955BE-vel tuning nélkül is szegény CX400-as tápom ilyenkor már porszívózott annyi áramot zabált a rendszer.
    Most teljesen csendben van az egész rendszer, táp venti is... CPU venti alig karcolgatja a 400 RPM-et.... MSI 270X pedig 18%-ról felment 21%-ra :D és fixálta magát 66 fokon :)

    Nem is akarok belegondolni, mi lett volna ha megtartom a Phenom-ot, és 4 GHZ-re kellett volna húznom. Bár szerintem a téli fűtést megúsztam volna :D

    Szóval bátran ajánlom mindenkinek az i5 4570-et, egy átlag B85-ös lappal. Szerintem minden single VGA-t kihajt amit csak el tud képzelni az ember :)

    (#60141) troland26: A Phenom is teljesen jó proci. Ha olyan VGA-d van amihez nem kell a kakaó, akkor nincs értelme váltani. Rendszer szinten tök jó az is.
    Én még videóvágni is használtam, renderelgetéshez. Most meg megy egy házi SQL szerverbe majd, szóval nem dobom ki :)

    Attól függ mire akarod használni. Játék nekem is csak hétvégente max, amúgy proci igényes kutatási szimulációk és szoftverfejlesztés lehetnek majd. Amúgy teljesen felesleges ekkora CPU erő is :) Picit talán pattogósabb az asztal/böngészés, de ez inkább placebó és friss Windows.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák