Új hozzászólás Aktív témák

  • Gamer21

    tag

    válasz mackosajt #49796 üzenetére

    Ámen :R , de itt nem csak a válaszolók a hibásak , hanem ugyan ugy a kérdezők is , mert néhány embernek nincs elgondolása hogy mire akar CPU venni , mert ha fórumba be tud irni , akkor egy tesztet miért nem lehet végig olvasni. Vagy más teszt oldalakat is , én 3 hónap múlva készülök gépet újítani , de egy hétig csak tesztet olvasgattam, meg diagramokat néztem , még a végén eljutottam oda hogy mit akarok venni , és a kérdésemet is ugy fogalmaztam meg itt, hogy aki ért is hozzá, hogy lássa a válaszoló hogy hmm ennek legalább van elgondolása , és nem kell neki egy 2 órán át keresgetni, meg 200 tesztet végig nézni hogy találjon egy normális alternatívat a kedves kérdezőnek, mert általba ebből alakulnak ki a viták , mert mindenki jót akarna a másiknak ,

    Itt elsőnek magunkat kellene megkérdezni hogy INTEL vagy AMD , ha meg van , döntse el hogy melyik típust szeretné ha nem tud választani pl: egy AMD FX-8350 vagy egy FX9590 közt vagy az Intel oldalról amit én is beirtam egy i5 4670K vagy egy 4770K közzül melyik érné meg , akkor beirni ide és segitenek , szerintem ennek a tropiknak ez lenne a logikus értelme , mert a válaszolónak is könnyű dolga van , mert csak 2 vagy 3 közül kell neki kiválasztani a leg ideálisabbat amire használná csórikám , és nem azt beirni " hogy nekem kellene egy proci oszt csá " és az ilyenekből kitör a 3 -ik világháború.

    Én mint egy külső olvasó , én ezt szürtem le , ami itt megy.

    Nézzétek és olvassátok a teszteket gyerekek , nem hiába készítenek tesztet itt a PROHARDVER-en.

    És mi előtt a többség vagy is a hozzáértök megsérdődnének , ezt a kis lelki fröccsöt nem nekik szántam .
    (Akinek nem inge , ne vegye magára). köszönöm :)

    Nyújtsd mindig a legtöbbet , ne elégedj meg azzal ami vagy ! Próbálj meg az lenni AMI LEHETNÉL !!!

Új hozzászólás Aktív témák