Új hozzászólás Aktív témák

  • radamsky

    senior tag

    Hello
    Elolvastam az összefoglalot... meg nagyon kiestem mostanába a gép felujitásból...
    gyereknek van egy Asrock B450M pro 4-es alaplapja.. logikus játékra akarja használni, van benne 32 GB ram, meg mult honapba egy M.2 SSD (körbeszoptam magam ennél kicsit)... Meg most még van benne egy r570-es 4 gb-os videokártya.. Most egy ryzen 3 procci van Ryzen 3 3200G?? nem egy mai darab

    A lényeg ebbe proccit szeretne első körbe cserélni.. a VGA kártya majd next körbe
    Nézegettem az alaplap weboldalát max 100 ezer forintot szánna rá.. de nem baj ha kevesebb... tobb marad másra :D
    CPU limitje van
    Ha segitség a videokártya az olyan 200-250 ezres kategoria lesz majd.... de ráérek akkor kérdezni :D hátha addig ingyen osztogatják

    Azt tudom majd Biost kell frissiteni, nem lesz gond... de ....
    melyik az ugynevezett ár/teljesitmény gyöztes... gyerek ugye ezért melozott, kereste meg rá a pénzt, nehogy bakot lövessek vele....

    AMD Ryzen 5 5600G BOX
    AMD Ryzen 7 5700G BOX

    illetve nem baj, ha nincs benne GPU.. ergo lehet más is....
    pl
    AMD Ryzen 5 5600X
    AMD Ryzen 7 5700X

    Ilyen multis kalandjátékokkal szokott játszani.. ha segitség
    Táppal nem lesz gond.. tul van méretezve :D a többi maradna.. alaplapcsere nem fér bele már... proceszor hütő is marad.. elég jo lett véve anno...

    köszönöm előre is...
    Remélem nem hagytam ki semmit, igy első blikkre ryzen 5 5600G is elég lenne... keretbe mindegyik belefér..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák