Aktív témák

  • morzsol

    aktív tag

    válasz Dexter68 #20 üzenetére

    Bocs, hogy a válaszom kicsit mellészállt, de otthon (telefon) offlájn irogattam. Csak amikor fel akartam rakni, akkor láttam, hogy van új reakció... és hogy elcsúsztam, meg addigra el is olvastam az elejét... na, hát ez már így volt.

    Hogy minek 6 tinta, sokáig (épp a nyomdák miatt - 4 szín elég) nem értettem, de hát összehasonlíthatatlanul jobb, éspedig minden márkánál ugyanúgy. (HP, epson, ...) De hát a nyomda másképp is működik (végső lényegét tekintve), mint egy nyomtató... Vagy a PhotoRet jól modellezi??

    Nekem bizonyos képekhez csak a legjobb elég jó, de sok más képpel meg lennék elégedve, ha csak egyáltalán, egy akármilyen papíron a kezembe foghatnám őket.

    Ehhez pedig egy 4 szinű, szutyok tintával is tök elég. Az új epsonok patronjait chip védi, (fel lehet törni - keress rá,) de az 1440 dpi-sek már igen jó képet adtak, és sokkal strapabíróbbak a mostaniaknál, biztos nem vágja haza őket az idegen tenta. A szoftvert pedig (Color Controls) csak hozzá lehet állítani valamennyire, ahogy már elfogadható…

    A citromos titkosírás baromira tetszett, de nem írtad, hogy végül is működött-e.
    Persze, a HP-nél csak egy patront vágsz tönkre, de ezeknél az egyfejű korcs-oknál az egész gépet.

    Lemérik, hány kiló egy hattyú...

Aktív témák