Új hozzászólás Aktív témák

  • Csokimester

    csendes tag

    válasz Joe bácsi #803 üzenetére

    Joe bácsi! problmám megoldódott, csak az volt a gondja a nyomtatónak hogy még hideg volt, mert nem szobában tárolták hanem hűvös helyen, szal csak át kellett melegednie. Azóta fél percig vagy 1 percig csinálja az öntesztet, nem nyomtat semmilyen figyelmeztető oldalt hogy checking device. Amúgy nekem is régen HP Deskjet 610C-m volt, patronon kívül semmit nem cseréltem benne, kb. 6év után kellett kidobnom. Igaz, nem használtam halálra, de akkor is meg voltam vele elégedve. Haveromnak HP Businessjet 1100 van ha jól tudom, kb 2éve csak patront cserélt benne ő is, pedig ő jóval többet használja mint én használtam az enyémet. Egyébként úgy gondolom, hogy minden márkából ki lehet fogni rosszat, hiszen minden szériában van hibás. A kérdés csak az hogy azokat a hibásakat azok veszik meg akik ide a fórumra írnak.:D Természetesen az utolsó mondat csak vicc volt, ugyanakkor sztem ahhoz hogy pontos képet kapjunk arról hogy melyik típus jobb vagy rosszabb jóval több nyomtatót kéne használni és várni hogy tönkremegy e mint amennyit az itt hozzászólók összesen használtak. :)

Új hozzászólás Aktív témák