Keresés

Aktív témák

  • strike-force

    őstag

    válasz tray #16 üzenetére

    ''lálod a technikai fejlődést meg a pénzromlást, egy év múlva már harmadennyibe fog kerülni a patron.''

    szvsz rossz a gondolkodásmeneted. a gyártók a patront nem változtatják olyan gykran, mint a köré épülő technikát, tehát ezért nem nagyon megy lejjebb a patronok ára sem számottevően.
    nekem hp 3820-as nyomim van amibe olyan patron kell asszem mint a deskjet 845-be ami már van vagy 2-3 éves modell, de lehet hogy több is. szal nyomtató megy, patron marad.

    R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

  • haris

    őstag

    válasz tray #21 üzenetére

    Tray:
    Miért szereted a HP-t?

    Nekem borsózik a hátam, ha rágondolok



    Én a Canonnal vagyok igy.
    eddig 2 nyomtatom volt canon. Az elsö S400-as. színenként cserélhető patron, amikor vettem 40e huf volt. A patron bele 2500ft körül szinenként.Persze ez elsöre benne volt :)
    még nem volt 1/2 éves, gariban cserélték a nyomtatofejet, mert csikosan nyomtatott(minden második sorban csak sárga tintábol nyomott), majd 1 héttel a gari lejárta elött ismét, ezzel sem ment ujabb 1/2 évet, és megint csikozott.
    mivel a fej 15e huf, inkább vettem egy ujat: S200.
    ez még nem volt 1/2 éves, bekrepált a papir adagoloja, gariban cserélték, a patron bele 10e volt 1x cseréltem, majd 1 évesen ismét meghalt a papiradagolo.
    Ekkor fogadtam + haverom, és apukám tanácsát. a haverom valamelyik Deskjet5000-est használja (talán 5150?) Ő akkor vette amikor én az első canont, és soha semmi baja nem volt vele.
    Apukám az olcsobb megoldások hive , Ő deskjet 3520-ast hajt 1 éve, és egyszer cserélt eddig patront, a szines és fekete-fehér együtt került 8000huf-ba

    Nos én most 1 Deskjet 3550-est nyuzok, és csak javasolni tudom mindenkinek. (én akcioban vettem 16 900-ért, de a normál ára is 20 000ft)
    Szal én többet canont nem.....

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

Aktív témák