Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fantasymaker

    csendes tag

    Hali,
    Régi elhasznált asztali PC-m helyett szeretnék újítani egy laptopot, az asztali maradni, de mobilitás, és erősség miatt, azért jó lenne egy laptop, amin azért futnak bizonyos programok is.
    Dell Inspiron 3521 - 149803
    A "kérdőívre" a válaszok:

    1, keretösszeg olyan 180.000 Ft
    2, 15'6 HD a kijelző
    3, súly: 2.35kg
    4, leginkább munkára kellene (ArchiCAD, és ehhez hasonló programok futására), de azért filmezni is szeretnék, meg néha kikapcsolódni valami fasza kis játékkal, de a prioritás a munka
    5, megbízhatóság vagy teljesítmény? mindkettő elég fontos, ár-érték arányban a legjobb
    6, legjobb FreeDOS-s lenne, de tudtommal ha Linux van rajta, akkor azt is lehet törölni... a lényeg hogy tuti biztos ne legyen rajta Windows
    7, tárhely mennyisége lényegtelen, ahol a legolcsóbban tudom megszerezni az 500Gb, de külsővel bármikor növelhetem, és 6Gb ram lenne benne (amit én kinéztem), de minél több annál jobb
    8, egyéb kívánság annyira nincs, csak annyi max. hogy ne integrált videokártyás legyen (meg persze intel i5)
    9. http://www.pcland.hu/shop+Dell-Inspiron-3521-149803-Fekete-3521-149803_150234_150212
    --> itt néztem a cuccost
    10, jövőhéten mér tervezném hogy megveszem, de 2 héten belül az biztos

    Összességében nekem ezt Dell laptopot ajánlották, pont az ár-érték arányban, hogy egész korrekt, alapjáraton 1.7ghz, de ha fut, azért 2.4-t kisajtol magából. Intel i5 + AMD Radeon, 3mb Cache stb..stb..
    Persze mindenkinek vannak rossz tapasztalatai a Dell-el kapcsolatban, meg vannak jók is... azért írtam ide, hogy ha egyszer költök valami, az tartson is ki.

Új hozzászólás Aktív témák