Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gizda4

    csendes tag

    Sziasztok !

    A lányomnak szeretnék ballagásra egy notebookot.Általános felhasználásra.... próbáltam tájékozódni..csak nagyobb lett a káosz. Ahogy észrevettem a Pavilion gépeket nem nagyon szeretitek. Csak azért bátorkodom megkérdezni a véleményeteket, mert az összefoglalóban benne van az ajánlottak között. Nem egy nagy játékos , de fehér gépet szeretne viágító billentyűzettel. Persze a minőség érdekében ezek a szempontok ejthetőek, de ha lehet szeretnék a kedvében járni.
    Előre is köszönöm, annak aki szán rám néhány percet.
    Mi erről a véleményetek vagy mit ajánlotok helyette ?
    Ha a laptop szalon-ból vesz az ember egy használtat , az mennyire szokott "megviselt"lenni ? A "returbished"
    külső felujítást is takar ?
    Bocs, ha hülyeségeket kérdeztem..

    HP Pavilion – 15-au106nh, 39,6 cm (15,6 hüvelyk) képátlójú, FHD IPS UWVA BrightView, WLED-es hátsó megvilágítású (1920 x 1080), Intel® Core™ i5-7200U (2,5 GHz, akár 3,1 GHz, 3 MB gyorsítótár, 2 mag), 8 GB DDR4-2133 SDRAM (1 x 8 GB), 1 TB-os, 5400 f/p SATA, 128 GB M.2 SSD, SuperMulti DVD-író, NVIDIA® GeForce® 940MX (2 GB dedikált DDR3), 1 többformátumú SD memóriakártya-olvasó, HP Wide Vision HD kamera digitális kétcsatornás mikrofonnal, csatlakozók: 1 HDMI, 1 kombinált fejhallgató/mikrofon, 1 USB 2.0, 2 USB 3.1, 1 RJ-45, Kombinált Intel® 802.11ac (1x1) Wi-Fi® és Bluetooth® 4.2 (Miracast-kompatibilis), 2 cellás, 41 Wh-s lítiumion, FreeDOS 2.0, 3 év garancia, szín: Blizzard White
    195.000,-Ft + Áfa

Új hozzászólás Aktív témák