Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fesii

    aktív tag

    Sziasztok
    Ismerősőm notebook vásárlása előtt áll.
    A kredit 100e ft.
    Facebook,képnézegetés netezés ez minden amire használva lenne.
    (50évesnek lesz tehát nem fog se autocad-ezni se lövöldözni rajta) :)
    Válaszokat előre is köszönöm!

  • fesii

    aktív tag

    Sziasztok! Segítségre lenne szükségem.
    1.Ebben a hónapban szeretném megvenni.
    2.40-60ezer között szeretnék rá költeni.
    3.filmnézés facebook illetve térkép nézés. Jó lenne ha a jack hátul lenne vagy bal oldalt... de nem égető probléma ha nem
    4. nulla játék
    5. Azthiszem a 15" körüli már elég lenne. Az nagyon fontos, hogy ne tükröződjön a kép. Ha jól emlékszem az IPS-nek nagyobb a betekintési szöge
    6. A gép csak hordozva van :DDD Kamionos vagyok menet közben is szokott menni a film.
    7. windows lesz rajta.
    8. Tárhely mennyisége mindegy. Ram elég annyi, hogy a youtube meg a filmek ne akadjanak. Optikai meghajtó mindegy.
    9. Örülnék neki ha az akksija bírna legalább egy órát illetve, hogy a jack bal oldalt vagy hátul legyen. Gyengébb wifi jeleket is jobban érzékelne annak különösen örülnék! Természetesen strapabírónak kéne lennie...
    10.Csak használt. alfa156 termékei tetszenek például EZ de ha lenne egy kicsit olcsóbban is számomra megfelelő annak nagyon örülnék mert nagyából az életem kirámolták az autóból miközbe aludtam...
    Válaszokat előre is köszönöm :R

    [ Szerkesztve ]

  • fesii

    aktív tag

    [link]

    [link]
    [link]
    [link]
    [link]
    Sziasztok
    50ezer korul szeretnék használt laptopot venni vas megyéből még a hétvégén mindenképp .
    Kamionban filmnezesre lenne használva esetleg nagyritkán internet. Ha kinn 30fok van akkor a kamionba 40legalabb igy fontos lenne hogy hűtése jó legyen.
    A fent linkelt laptopok közül érdemes valamelyiket megvenni? Úgy gondolom hogy a 60koruliek lealkudhatok annyira hogy beleférjen a keretembe. Elnézést kérek de telefonról csak ilyen "ocsmány" módon sikerül megírni a hozzászólást

  • fesii

    aktív tag

    Sziasztok
    gyereknél beindul hétfőn az online oktatás. Erre kellene gép. főképp Média markt esetleg euronics játszik.
    max 200ezerre gondoltam. (Pár Mátyás még belefér)
    ha esetleg valaki hasonló cipőben jár. Kisebb gép nagyobb . Illetve kell-e valamilyen kiegészítő? Pl füles ?
    Karácsonyra venni akartam egy tévét is szerintetek ha megveszem egyszerre a kettőt engednek valamit vagy ne is próbálkozzak vele :)

    [ Szerkesztve ]

  • fesii

    aktív tag

    Mindenkinek köszönöm a típus választásban való segítséget. :P
    Nem is annyira laptop így offba teszem.
    Médiába tévénél kezdtem Philips ,Lg “segitseg” volt.
    Nekem volt egy Samsung kiszemeltem, de ezek szerintem valahogy úgy lerontották a képminőséget mintha 10eves lenne. Nem jöttem rá mit állítottak el,pedig nyomkodtam egy picit. Majd következett fel óra Philips rábeszélés amire kezdtem is hajlani. ( +60 Mátyás)
    Aztán megnéztem a laptopokat. Siralmas árak siralmas választék. Már itt ugyereztem hogy ezt elkellene engedni, de amikor rákérdeztem a kedvezményre. Az a válasz jött hogyha hitelre veszem csak akkor tudnak engedni. :DDD
    Átmentem az euronicsba. Tv kiválaszt webes árhoz képest +20e :U Laptop szélesebb választék es olcsóbban is. Neten rákeresve normál ár. Még plussz táska plussz biztosítás után kérdezem hogy akkor a tévé egy kicsit drágább mint a neten így abból jó lenne ha engednének. A válasz: hitel esetén 30e Ft. Pénz esetén 5e Ft :DDD
    A tevét kihuzattam a listából meg vele a biztosítást. Aztán mentem fizetni a laptopot meg a laptoppal járókat.
    Mire odaértem és elkezdtem volna fizetni arra már szóltak hogy akkor mégiscsak elengednek egy 20-ast a tévéből. Meg így ugye kevesebb lett rá a töréskáros biztosítás is pár ezressel.
    Persze nem azt mondom hogy a világ üzletét kötöttem mert nem. De az hogy az MM- nél ott akarok hagyni fél milliót és erre nem akarnak elengedni pár ezrest, amivel aztán kicsit melengedhetem a lelkem, akkor igy jártak.
    ( Tudom. aprópénz. És ettől még minden médiát nyugodtan alszik)
    Laptop vegul egy Asus lett. Gyereknek csak elég a sulihoz.
    ASUS VivoBook X515EA-BQ1225 Notebook

Új hozzászólás Aktív témák