Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dexar007

    veterán

    válasz rbalint88 #93767 üzenetére

    Nem biztos,hogy eröltetni kene ezt a kijelzö temat. Mindegyik gepnek botranyosan rossz a kijelzöje,csak az egyik meg hatareset kategoria,masik pedig valoban hanyas kategoria.
    A G580-ast ugy vasaroltam,hogy csak az itteni forumbejegyzesek es egy-ket magyar tesztet olvastam el rola.Na most notebookcheck-en fent van,hogy a csodagep mit is tud kijelzo teren.:"Things are different regarding contrast and black levels. Here, with a black level of 1.19 cd/m² and contrast of 161:1, "
    Mostani gepek talan tudnak 300-400-500at,es talan ha 10 centit elmozditod a monitort,akkor meg nem torzit jelentösen.De nem kell szepiteni,mindegyik nevetseges,es mindegyiket pontosan közepröl kell nezni,nem is ertem,hogy egy nyomi 15"-os monitort,hogy lehetne maskepp. Fejjel lefele helikopterezve?
    Amig nem lesznek oled kijelzök laptopokban is,addig altalanos felhasznalasra fölösleges penzt kiadni szerintem a ""jobb"" kijelzö miatt,mert meg veletlenül melle teszel egy plazmat es elsirod magad,a 20x-os kontrasztkülönbsegen.

    Give me your cum,bull!

Új hozzászólás Aktív témák