Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Andyka0908

    tag

    válasz BRIKLY #26970 üzenetére

    Nem akarok beleszólni, de itt Hardveraprón alfa156 kolléga megbízható gépeket árul 6 hónap garanciával:
    [link]

    És itt van pl. Tikakukac által javasolt T400 fél év garival:

    [link]

    Remélem nem írtam félrevezető javaslatokat. :B

    [ Szerkesztve ]

    Asus TransformerBook T100, Lenovo IdeaPad A10, PocketBook Mini 515

  • Tikakukac

    titán

    válasz BRIKLY #26970 üzenetére

    Én nagyjából 3 éve tolom a használt noti dolgot. Az a gép, ami igényesen meg lett választva és nem cseszték földhöz, az megy. Mind. És itt nem 10-20 darabról beszélünk.

    Természetesen bármi megeshet. Aprón is itt van egy csomó bontás, ha gáz van lehet cserélni, max 1-2 óra. De rizikós, ez van. Pénz beszél.

    De amúgy szummázva nem értelek. Gyakorlatilag nulla pénzből kéne azért hardver, de külső, meg azért tartósság is, meg jó lenne sok gari és mellé azért egy kis játék is beciccenthetne. Ez így sok. Ha nem muszáj az, hogy megjelenve a géppel elnedvesítsd a haverokat/csajokat, akkor az a T400 amit mutattam, olyan szinten qrvajó vétel, hogy a percen hívnám a tulajt és dűteném rá az ajtót a pénzemmel. Írj egy papírt azzal, hogy mi szól az egyik mellett, mi a másik mellett. Most mondanám, hogy próbáld ki, mennyire kitörli a fenekedet egy Thinkpad és mennyire fel bír b@szni egy random konzumer gép a hétköznapokban, csak ugye ez nem áll fenn, és az embereknek természetes a driver szopóág meg töltögetés, és ezer más, amiért az életben nem vennék csidicsudi szépséges kirakatgépet. Ha még így is azt mondod, hogy márpedig igen, akkor akciókat kell nézni és vinni egy G580-at vagy NP300-at valahonnan. Vagy aprón nézni egy pár hónaposat. Ennyi ötletem van.

    Procihoz: ha nincs több szálra optimalizálva a progi, akkor lehet 4 magos 1,8ghz-es procid is, nehezen fogja hozni a nagyobb órajeles 1 magos teljesítményét.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák