Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gago1975

    őstag

    válasz Khelben #168009 üzenetére

    Az miért össze szemetelés, ha ajánlasz jó gépet ami esetleg a felhasználó javára válik? :F

    Utána jársz, utána olvasol, és sok paraméter figyelembe vételével ajánlasz? :F

    Jó kijező panellal, jó anyaghasználattal, ajánljuk valamit max 300-350k-ért ami új is, és nem fárad el a szemed, nem kapsz hülyét a szinpontatlanság / lefedettségről, kijelző vibrálástól, 1-2 óra folyamatos használat során, mert a mai budget árú Latitude-ok sajnos mind ilyenek.
    Mit érsz egy ThinkPad & Latitude-el, ha használhatatlan a kijelzője?
    Na nehogy már egy 1,4Kg-os bio policarbonát Dell Latitude 14 5420 350k-s ársávban jobb legyen egy magnézium alu ötvözetű 1-1,7kg-os Swift-nél, mert..... :O :O fakadok.

    A Latitude egyetlen előnye a RAM bővítés lehetősége (2x32gb-ig) de itt ki is fújt minden, na meg a Dell Magyarország garancia, hogy házhoz jönnek.

    A Dell Latitude 5420-ban lévő hd panel (Innolux CYHFW-140HCA N140HCA-E5C, CMN14E7). 280nit-es, 53% sRGB, beláthatási szöge nem a legjobb, sőt, katasztrófa, a fényerő 280nit. Egy ilyen gépet, mégha a Dell is, én nem ajánlanék bőszen.

    Ennyit arról, hogy aki szakmailag, sok paraméter összeegyeztetésével mennyire elsiklunk sok fontos tényező felett.
    Ja és mert az eredményt is posztolom, nem csak leírom, bizonyítva van az állítás, azt rögtön törölni kell??? Szerinted??? Ez szemetelés??? :R

    Este 11-től szedtem össze az adatokat, olvastam utána, gyűjtöttem ki mindent hozzá, hogy a felhasználó ne "szart" vegyen, te pedig törölted mind?? :R :R
    Ennyibe van véve, az aki segíteni szeretne?
    Most ez akkor egy szakmai topic ahol figyelembe vesszük más véleményét, vagy ajánljuk a bevált hulladék kijelzős, anyagú, gépeket csak mert....?

    Predator Helios 700 i9-10980HK RTX2080s 8/64GB RAM,OLED77C32,Marantz AV7705+MM7055x2db,Focal Aria 936+Aria CC900+Aria 926, Dome Flax ATMOS® 4db,SVS SB3000x2,Oehlbach nf214 Sub 3-400,QE3280,Oehlbach XT-SL500

Új hozzászólás Aktív témák