Új hozzászólás Aktív témák

  • Marci112233

    őstag

    Üdvözletem!

    Adott a 2013-ban vásárolt Dell Inspiron 5537 laptopom ami úgy néz ki megadta magát. pontosabban még néha elindul, de vége lesz neki végleg. Röviden bekapcsoló gomb után egyet sípol ami ismétlődik. A neten azt találtam hogy ez BIOS vagy alaplap hiba. Mivel nem akar indulni megfelelően a BIOS egyel visszarakása nem opció, és szerintem nekem nem is az lesz a hiba hanem inkább az alaplap lesz a ludas, így elkezdtem laptop után nézelődni. Ugye 2013-ba DELL ajánlott márka volt, ezért is lett az vásárolva. Manapság is az ajánlott kategória?

    Maga a mostani laptop is jóformán csak netezős, és médialejátszó NAS-ról. Illetve néha futtatok rajta játékot is ami 2010 előtti kivéve ami legtöbbet is kéri az az Euro truck Simulator 2. Na most DELL gépek esteén is ha jól néztem akkor 280K az amit ki kéne adnom egy új gépért. Kell rá Windows is, és ezért lenne ennyi az alja ha jól néztem utána, de ugye itt nincs külön dedikált VGA. 330k az ahol már van Nvidia MX330, így kérdezném, ki mit ajánlana. Igaz a 280k-snál még i3 míg a 330-asnál már i5 van és dedikált VGA is. megéri ez a kettő a többletet, vagy amire nekem kell elég az integrált VGA-val szerelt i3-as gép is? Momentán az 5537-ben ugye van dedikált AMD VGA.

    Igaz a leírás nem egészen fedi a gépemet, mert valójában 2018 óta egy Samsung 860EVO 250GB van a laptopban, de ez szerintem nem oszt nem szoroz, mert minden más adat egyezik a laptopommal amit a hsz elején linkeltem.

    Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

Új hozzászólás Aktív témák