Aktív témák

  • RedBoyforCE

    csendes tag

    Sziasztok!

    Leszolgált, 4éves S96J notebookomat szeretném lecserélni egy újabbra. Az új gépet elsősorban filmnézésre és játékra (GTA4, Borderlands, Crysis, Dirt3, stb nem ultra, de high részletességen; jó lenne kipróbálni már őket, ha egyszer megkaptam Steamen :) ), másodsorban jegyzet nézegetésre használnám. Ezen kívül néha ha szükség van rá hordanám az egyetemre, ott jó lenne legalább 3 óra tápkábel bedugás nélkül. A keretem rá max 200ezer Ft.

    Két kiszemeltem van eddig:
    Lenovo IdeaPad Y570A
    Asus K53SV SX835D

    - Van valakinek tapasztalata a gépekkel kapcsolatban? Melyik a jobb minőségű?
    - Hosszabb távon i3 vagy i5 a jobb? Gyűjtsek még i7 verzióra vagy az hülyeség? Érdemes egyáltalán i3-nál jobb procit keresni? Melyik fogyaszt kevesebbet alap böngészés/jegyzet olvasás alatt?
    - Jobban megéri a GT555m kártya, mint a GT540 (úgy tudom az 555 az 540 túlhúzott verziója csupán)?
    Van ettől jobb ajánlat?

    Köszönöm a válaszokat előre is!

    Üdv!

    Nokia 3210 -> Nokia 3330 ->Nokia 6600 -> SE K750i -> Nokia N82 -> LG GW620 -> Nokia N82 -> HTC Desire Z -> Samsung Galaxy Note 3 -> Oneplus 3T -> Onellus 7T-> Samsung S21FE -> Samsung S22 Ultra

Aktív témák