Aktív témák

  • Firehand

    tag

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kapni laptop vásárlással kapcsolatban.
    Olyan laptopot keresek ami tartós, játékra is alkalmas (Wow, Sc2, Heros, Age of Empire3)
    Viszont sokat fogom használni szövegszerkesztésre is.Az ár olyan 200-220 ezer-ig lenne.
    Én kinéztem magamnak egy gépet, de nem értek igazán a laptopokhoz, eddig csak egy régi HP-m volt ami már vagy 5 éves de nagyon jól bírta eddig. Most viszont egy ujjat szeretnék amit szintén legalább 3-4 évig tudok nyúzni, nem lesz agyonstrapálva, de szeretném ha nem csak a garancia végéig működne.
    Tetszenek a
    - DELL laptopok, de nem ismerem őket a 3 éves garancia viszont elég pozitív
    - MSI laptopok hát jót/rosszat eddig halottam róluk
    - HP kicsit drága azért a pénzért más olcsóbb gyártóknál jobb konfigurációt tudok venni, bár nem tudom mennyire tartósak még mindig a HP-k [link]
    - Acer: egyáltalán nem ismerem, de viszont itt nagyon jó konfigurációk vannak: [link] én eddig ezt néztem ki magamnak.

    Összefoglalva amire kell:
    -film, zene
    -játék(wow,sc2, age of empire 3, heroes5 talán6, és egyszer végre megjelenik a Diabló 3)
    - word, exel

    Igényeim :)
    - i5 proci
    - nagyon jó videokártya én geforce-t szeretné, de ez azért még változhat ha valaki megtud győzni a RADEON erősségéről.--1Gb
    -4gb memória(vagy 3 és akkor azonnal rakatok bele még 1g-t)
    -500gb vinyó
    -wifi
    -Esata(annyira nem fontos)
    -mem kártya olvasó

    Az igazság szerint Az ACER eddig nálam a nyerő :
    [link]
    nagyon tetszik a felszereltsége, viszont tényleg nem tudok semmit az Acerről mint márkáról. Egyet hiányolok belőle, jó lett volna a E-sata csatlakozó, bár talán a Bluetooth- sem lett volna rossz ( bár belegondolva nem is tudom minek bele, de ha benne van akkor már enni nem kér Amúgy tényleg Bluetooth minek is a gépre, ki használ ilyet? csak kíváncsiságból valaki elmagyarázza nekem?) :) De minden igényre úgysem találok megoldást úgy érzem.

    Kérlek világosítsatok fel egy kicsit a témában. Köszönöm

    Ha kicsi a tét a kedvem sötét....

Aktív témák