Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chakany

    tag

    Sziasztok!
    Segítséget kérnék. Egyik barátomék kislányának raktam össze egy gépet Fortnitre, de úgy hogy ha később más játékokkal is játszana (pl. Warzone) akkor azért még azokat is futtassa kompromisszumokkal. Most 9 éves, szóval 1-2 évig biztos el lesz még a Fortnite-tal, bár olyan gyorsan nőnek, hogy ki tudja :N . A konfig a következő:
    Asrock B450M Pro4
    Ryzen 5 1600AF
    Corsair Vengeance 2*8Gb, 3000MHz, Cl16
    Sapphire Nitro+ RX580 4Gb
    Samsung EVO 850 (M.2 Sata)

    Mivel a szülők kicsit kevesebbet szántak a gépre a monitornak tényleg költséghatékonynak kell lennie, azaz minél olcsóbb (mindenképpen 100ezer alatt). A Telekomtól [link] tudnának kedvezményesen venni. Mindenképpen IPS-ben gondolkodnék. Ezek közül amikre arányaiban a legkevesebb kifogást olvastam az az LG 24MP59G vagy ebből a 27-es méret (az FreeSync-es). Ennél leginkább a stabilitást hozták fel problémának, de apuka egy ezermester, szóval azt majd megoldja. 144 Hz felesleges lenne szerintem erre a VGA-ra, illetve a 21:9 képarány is sok lenne neki. QHD-ban nem gondolkoztam, mert azzal már a Fortnite is kompromisszumos lenne (szerintem). Íróasztalon használná, tehát mondjuk 50-100 cm-ről. Azt olvastam valahol, hogy a 27 colnál a full hd elég pixelesnek tűnik. De azért mégiscsak látványosabb egy ekkora monitor, nem? :) Melyik lenne a jó megoldás?
    Amúgy ha QHD monitoron 1080p felbontással játszunk, az mit eredményez?
    Tudom, hogy ezek a monitorok nem igazán nevezhetőek gamer monitoroknak, de majd 2 év múlva cserélik jobbra ha szükséges, de addig kell valami.
    Minden javaslatot szívesen fogadok, de első sorban a Telekomnál elérhetőek közül. Esetleg egy rangsor, ha az összeggel mégsem békülnének meg?

    Köszönöm a segítséget! :R

    [ Szerkesztve ]

  • chakany

    tag

    Sziasztok!
    Tesómnak keresünk monitort. Keret max 50-60 ezer. Full Hd, 24-27 col, hdmi és USB csatlakozós. Ritkán játszana rajta, leginkább irodai munkára, böngészésre használná. Gondolom az IPS panel a jobb választás. És 75 Hz-re gondoltam.
    Ebben kérném a segítségeteket! Köszönöm! :)

Új hozzászólás Aktív témák