Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kutjaaa

    tag

    Sziasztok,

    Hosszas rágódás/hetek óta tartó teszt és fórum olvasás/ után, ebben a pillanatban megrendeltem én is a BenQ GW2470H (9H.LDMLA.TBE) monitort az Oázistól, kértem /Normál Kalibrálás, és pixelgarancia együtt/-et mert megérdemlem! :K Nagyon kíváncsi vagyok rá, egy Fujitsu Siemens Scaleoview L19-2SD monitort fog váltani! Úgy gondolom, hogy ez mindenképpen minőségi ugrás lesz, ahhoz képest!

    Az itteni diskurzus alapján döntöttem e mellett az eszköz mellett, ez már a sokadik hasonló történetű beszerzésem lesz:
    - kitalálom, hogy x-y cucc csereérett,
    - kikérdezem a környezetem, és újra megállapítom, hogy objektív véleményre nem számíthatok, :D
    - web-áruház bújás, tucatnyi különböző cucc megnézése, tesztek olvasása, vélemények keresése,
    - már majdnem megvan a döntés mire megint elbizonytalanodom,/ekkor szoktam a hajam tépni!/ :W
    - feljövök a ph-ra, végignyálazom az aktuális eszközre vonatkozó Milyen .... vegyek? topicot, és sokszor kérdés nélkül vagy egy-két kérdéssel eljutok a megfejtéshez max. 2 nap alatt! :D

    Üdv,
    Kutjaaa

    T450, XIAOMI Note 8T,

  • kutjaaa

    tag

    válasz snpetit #73249 üzenetére

    Szia,

    Ahogyan megígértem jelentkezem egy rövid beszámolóval!
    A tegnapi nap folyamán megérkezett a monitor /Benq GW2470H/.
    A monitort kalibrálással és pixelgaranciával kértem és kaptam meg. Néha-néha elvállalok kisebb HTML/CSS melókat, kis PS is van benne, nem vagyok profi, de úgy gondoltam, hogy nem baj ha amennyire lehet, annyira színhelyes! :D
    Az ára alapján ez egy belépőszintű VA panelos 24" monitor, viszont ilyen feketét én ebben az árkategóriában utoljára CRT képcsőnél láttam! A színek is nagyon rendben lévőnek tűnnek, legalábbis az eddig használt 19" TN panelos Fujitsu monitorhoz képest mindenképpen! A kialakítása számomra megfelelő, kielégítően masszív a szerkezet, a dönthetősége elégséges, viszont a magasságállítás kicsit hiányzik, de ezt majd megoldom máshogyan! Amit már más is említett ebben a topikban az valóban helytálló, nevezetesen az, hogy böngészés során gyors oldalgörgetésnél megjelenik egy enyhe "motion blur", számomra ez nem zavaró, film és játék alatt nem találkoztam ezzel a jelenséggel, bár én nem vagyok FPS mágus! :D
    Egyelőre nagyon elégedett vagyok vele, remélem ez a későbbiekben sem fog megváltozni!

    Bocs hogy kicsit hosszú voltam!

    [ Szerkesztve ]

    T450, XIAOMI Note 8T,

Új hozzászólás Aktív témák