Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #97638400

    törölt tag

    Sziasztok!

    Gondolkodok egy komolyabb gamer monitor megvásárlásán és az ASUS PG279Q-val szemezgeteg, viszont rengeteg rosszat olvasok a backlight bleedingről a monitor kapcsán, nem kevés kép van a neten, ahol jól láthatóan már félhomályban is sötét háttérnél mind a négy sarok világít.

    Lenne ezzel kapcsolatban pár kérdésem, remélem, hogy valaki tud segíteni legalább némelyikben.

    1. tudtok Magyarországon olyan boltot, ahonnan nem fognak elhajtani, ha több monitort is kibontatok és esetleg ki is tudjuk ezt próbálni sötétebb szobában, hajlandóak benne segíteni, gépre kötni, fekete háttért megnyitni? Plussz pont, ha ezt nélkülem is becsülettel megcsinálják, ha otthonról rendelnék, akár némi felárért cserébe, de bármilyen megoldás érdekel, ha ezen múlik nyilván inkább elmászom érte.

    2. alternatívaként felmerült a "kistesó" (PG278Q), de a TN panelt kevésbé szeretem. Aki esetleg látta már a kettőt egymás mellett mennyire érezte a különbséget? Illetve ennél a monitornál egyáltalán nincs backlight bleeding?

    3. másik alternatíva a Acer XB271HU, bár ez a dizájna miatt nem igazán tetszik, viszont úgy fest alig-alig érintett a backlight bleeding problémával, viszont van egy másik problémám vele, az, hogy ahogy nézem nem túl stabil az állványa. Nekem nincs nagyon stabil asztalom, az viszont, ha gépelés közben folyamatosan billegne a képernyő rettentően zavarna. Valakinek van ilyen monitorja és ezzel kapcsolatban tapasztalata?

    +1. bármilyen hasonló kaliberű monitor alternatívát ha tudtok mondani azt megköszönném, bár ahogy néztem IPS paneles G-sync-es monitorral nincs túl eleresztve a piac... :(

    Előre is köszi a segítséget:
    Regi

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák