Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vorzka

    csendes tag

    Sziasztok! 10 éves kocka Dell monitoromat cserélném, egy ledmonitorra!

    1. Játszani szeretnék vele + filmezni

    2. E4400-as procim van, 8600 GTS 256MB videókarival, 2 giga rammal

    3. [link] <--- ezek közül gondolkodtam a Philips 196V3LAB Monitoron.

    4. keret: 20-25k

    5. 1024*768 fölé soha nem mentem 10 év alatt. Nehéz lesz megszokni a nagyobbat, de kibírom. Kérdés, hogy a kártyám elbírja-e az első 16:9-es felbontást. Skyrim 1024-ben teljesen játszhatóan ment. kb 100 órám volt benne, tehát abszolút jól ment (persze nem ultrán)
    Mi a véleményetek arról a Philips monitorról?

  • vorzka

    csendes tag

    Sziasztok!

    Régebben feltettem egy kérdést arról, hogy mi a véleményetek egy Philips 196V3LAB típusú led monitorról.

    Hát előttem van, nézem, és bizonytalan vagyok. Bassza a szememet, 10 perce nézem de már fáj a fejem. Vibrál, mintha a CRT kockamonitort nézném 60 hercen. Egyszerűen bassza a szememet. Ez egy húszezer forintos monitor, és kételkedem benne, hogy tényleg ledes megvilágítású lenne-e.

    Ami feltűnt az kapásból egy pixelhiba, egy szűnni nem akaró pici zöld pont ami soha nem tűnik el.

    A színei tényleg lenyűgözőek, de a régi kocka Dell crt monitoromtól 10 óra után se fájt a fejem. Itt már 10 perc után hunyorogtam, és szabályosan szúrja a szemem.

    Valamit elrontok? Be kell állítanom valamit az Nvidia Control panelben vagy mi? Nem épp erre számítottam, mikor beüzemeltem...mert amúgy gyönyörű ahogy kinéz, a színei is gyönyörűek, de nem tudom. valami nem stimmel.

Új hozzászólás Aktív témák