Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Per Degaton

    tag

    válasz OgreImre #97720 üzenetére

    Én vagy másfél hónapja nézegetem ezt a Philips 436M6VBPAB monitort, ezalatt szerintem vagy tízszer elolvastam a pcmonitors-os tesztet illetve többször megnéztem a videót is ami a tesztben van :)
    Ez a review nagyon profi és részletes, hiszek benne mindennek. Viszont mégsem tudok dönteni.

    Nagyon tetszene a nagy méret, a remek színű, kontrasztú és gyors kép VA panellel, illetve az állítólag nagyon jó HDR és az, hogy csak 60Hz-es az engem nem zavar annyira, mert főként single játékra használnám.

    A két nagy hiba az ami egyelőre visszatart. A BGR subpixel layout (és emiatt kicsit csúnyább betűk desktopon), illetve még inkább ez a static dithering probléma.
    Amivel az a baj, hogy nem is tudom mennyire zavarna mert azt írják személyenként változik a dolog, ki mennyire érzékeny rá. De képeken nem mutat jól az biztos és könnyen lehet, hogy idegesítene.
    Nagyon nagy kár, hogy sehol sem lehet élőben megnézni Pécsen...

    Ennek ellenére majdnem megvettem múlt héten, de gondoltam alszok még rá párat, erre most 30 ezer forinttal drágább lett mindenhol... :( :U
    Ez vajon mitől lehet? Központi akció volt az elmúlt hetekben? Jó lenne tudni lesz-e még ilyen 165 ezer körül mert annyiért a static ditheringet leszámítva erősen best buy-nak tűnik annak aki nagy méretű monitort szeretne főleg filmre és single játékra, viszonylag kevesebb munka/desktop használattal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák