Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • freelanced

    addikt

    válasz AxBattler #98845 üzenetére

    Igen, csak a másodikba belerondít a GSync kérdése, mivel mondjuk az Acer XB241H esetében már 120k körül van az ár, ami azonos a nagyobb de kisebb Refresh rate-el rendelkező monitorok árával.

    Persze ezt már nekem kell eldöntenem, de egyelőre szeretnék mindkét kategóriában egy-egy biztos modellt találni és akkor mérlegelnék.

    Mert itt ez az XB241H is ami jónak tűnik, 5 év a garancia, de sok helyen olvasom, hogy megjelent egy csík a monitoron, és nem is nagyon tudtak mit kezdeni vele a későbbiekben.

    Leginkább a 27" az a kategória ahol még nem sikerült a sok közül egy olyat választanom amiről tudom, hogy mind anyagminőségre mind képminőségre megfelelő.

    Igazából inkább ebben az utóbbi kérdésben reménykedtem még a javaslatodban, ezek úgy is csak 60-75Hz-es monitorok, és biztosan több tapasztalatod meg hozzáértésed van mint nekem, aki csak rábökne egyre, vagy a netes visszajelzések alapján keresgél.

    Például az, hogy az általad ajánlott 27-es monitorok közül anyag és képminőségre melyiket tartod a legtöbbre, vagy nagyjából azonosak?

    [ Szerkesztve ]

    Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

Új hozzászólás Aktív témák