Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AxBattler

    félisten

    válasz smiti #79781 üzenetére

    Továbbra is a Dell P2417H az ajánlott a kategóriájában?
    Attól függ, mire kell?

    Megéri-e többet áldozni egy U2417H Infinity Edge-re vagy egy ASUS PB248Q-ra?
    Lehet, hogy inkább megérné kalibrálást kérned a P2417H-ra... vagy egy P2717H-ra. ;)

    Én egyébként az Asus MX259H-ra lennék kíváncsi, hogyan viszonyul ezekhez a DELL-ekhez, vagy a szokásos LG-khez? :F

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

  • Brekk

    addikt

    válasz smiti #79781 üzenetére

    Senkivel sem szúrunk ki, főleg olyannal nem, aki szól előre, hogy nem 100% a döntése. Ez az egész lényege, hogy egyrészt meg tudodnézni nálunk, de ha otthon jössz rá, hogy nem erre gondoltál ott a 14 nap elállás. Még céges számla esetén is (ha előre egyeztettünk) hajlandóak vagyunk az elállást érévnyesíteni, ami ebben az esetben már inkább jófejség tőlünk.
    Tehát végül reményeink szerint mindenki azzal a megjelenítővel legyen boldog amire szüksége van.
    Ha a PB248Q-t kéne szembe állítaniom az U2417H val akkor baromi könnyű a döntés. Az ASUS sokkal komolyabb monitor mint a Dell, de átlag felhasználásra soha nem fog kijönni a plusz tudása, ellenben sokkal szebb a Dell megjelenésre.
    És ilyenkor azt szoktam mondani, ha jó és szép kell akkor dell. Itt már érdemesebb az olcsóbb U2414-et is számba venni, ami csak egy kicsi alsó kávával több mint az U2417, de sokkal olcsóbb.
    P2417h egy igazi iparos munka, mindent hoz amit kell. Jó ár, jó tudás, közepes kinézet. De van kint belőle. :)

    [ Szerkesztve ]

    http://www.oaziscomputer.hu - Professzionális monitorok szakértőktől.

Új hozzászólás Aktív témák