Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Scholes9

    nagyúr

    válasz Zsolty001 #61940 üzenetére

    Szia, én most váltottam erről, de csak azért, mert nagyobbat akartam.

    Nagyon meg voltam vele elégedve, így jó szívvel tudom ajánlani :) Filmezni kiváló a gyönyörű feketéje miatt :)
    Játékra nem próbáltam, de sztem ott sem lenne gond vele. A dobozán 4ms van írva amúgy.

    PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

  • Gabbbb

    senior tag

    válasz Zsolty001 #61940 üzenetére

    Én nem tudom ajánlani se a Benq-t, se az LG-t. Én ugyanebből az LG szériából a 22"-est vettem meg és szerintem egy ipari hulladék. Megvettem utána ugyanezt a Benq-t és ugyanúgy vissza is küldtem extrém light bleeding probléma miatt. Viszont ha ez a gond nem lett volna, akkor sem ajánlanám ezt a monitort senkinek. Esti casual MMO pvp-re is alkalmatlan volt és mindhárom overdrive lehetőséget próbáltam. Emellett elég gyengék voltak a színei, természetellenesek, persze kalibrálva ez lehet jobb lett volna. A legzavaróbb az úgy nevezett "black crushing" jelenség, ez annyit jelent hogy sorozatnézés közben a sötétebb jeleneteknél alig lehetett látni valamit fényerő és kontrasz beállításoktól függetlenül. (sötét szürke/kék = fekete) Szemem is nehezen bírta, mivel alapbeállítások mellett a fehér inkább kékes, ott van a szemkímélő mód, de az meg tönkreteszi a látványt a 30% legkisebb beállítás mellett is. Van egy 40"-es TN paneles Samsung tévém, annak szebb a képe ezeknél.

    Az a véleményem, hogy 22-24"-es kategóriában, vagy egy belépő szintű Asus/Samsung TN paneles, vagy 60-65 ezerért egy normális IPS monitor, ami nem LG. Én végül egy Dell P2414H-et választottam, ennél is van IPS glow jelenség, de ebbe legalább nem selejtes kiválogatott panelek kerülnek mint az LG-be, nincs Light bleeding és úgy általában mindene rendben van. Nem fröccsműanyagból van és nagyon jó masszív állvány jár hozzá. Játszani is nekem teljesen jó. A családban van több Samsung és Asus TN paneles monitor, azok is szerintem megérik az árukat.

Új hozzászólás Aktív témák