Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    válasz Evome #53903 üzenetére

    Bocsánat, ha nem fogalmaztam egyértelműen...
    Az általad linkelt listán nincs olyan monitor a 40-45eFt közötti ársávban, amit én meg mernék venni.
    Én a közelmúltban ugyan ezen a dilemmán estem át, és végül gyűjtöttem még picit, és vettem egy Dell P2414H-t. Azért döntöttem így, mert sokat ülök előtte, és hosszú távon megéri szerintem a többletet! Persze ha valakinek nem ér ennyit egy monitor (vagy a saját látása), akkor felesleges akár 45eFt-ot kiadni egy monitorért, és kell venni egy LG 22MP55HQ-t, azt lehet kapni 30-35eFt-ért, és az már vállalható! A +2" szerintem nem ér meg +10-15eFt-ot (a Te linkeden 46eFt a 24MP55).
    Összefoglalva tehát az én véleményem:
    0. Nem ragaszkodnék a bolthoz...
    1. Legjobban akkor jársz, ha gyűjtesz még picit egy olyan monitorra, amilyeneket az összefoglalóban találsz! (legjobb minőség/ár)
    2. ...vagy lemondasz a 24"-ról, és vagy veszel egy már vállalható minőségű 22MP55-öt (legjobb ár/minőség)
    3. ...vagy veszel egy (remélhetőleg IPS-es) 24"-os monitort 45eFt környékén, és tojsz a sznobokra, akik osztják az észt a 30%-kal drágább monitorjuk mögül, és röhögsz rajtuk (rajtunk), hogy a marketingesek Téged nem vernek át egy márkanévvel... [irónia off]

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák