Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macy49

    tag

    válasz wwhy #4946 üzenetére

    Hali!
    Tulajdonképpen szívemből Szóltál!
    Én sem óhajtok további vitát folytatni. Nem is vitaindító szándékkal írtam le a bennem fölmerülő kételyeket, pusztán gondolatébresztőnek.
    Vissza olvasva a mostani pár hozzászólást, viszont arra ébredtem rá, hogy azok számára, akik néha olvassák is a fórumot (nem csak kérdeznek), azok számára viszonylag kis helyre sok érdemi információt sikerült begyűjtenünk.
    Más: nekem kimondottan szerencsém volt, mert a fórumon olvasott tapasztalatok mellé, sikerült a munkahelyi rendszergazdával is elmélyült beszélgetést folytatni a monitorokról.
    Tőle is nagyon sok érdemi információt sikerült megtudni. Ezt azért tartom szerencsének, mert Ő nem csak egy - kettő, hanem százas nagyságrendben foglalkozott már monitorokkal. Sajnos szerintem is, itt a fórumon kevés hasonló tapasztalattal rendelkező ember tud tanácsokat adni, pedig jó lenne.
    Kedves cyberpunk!
    Én is céloztam arra, hogy az új monitor sok esetben új VGA-t is igényel.
    Itt jön a másik pénzfogyasztó gond. Viszont van egy érzésem, hogy egy most vásárolt jobb (drágább) VGA tovább fogja húzni, mint a monitor. Ez is okozhat gondot a fejekben.
    Veled is egyetértek abban, hogy hiába van igen jó szuper monitor (lehet azt nézegetni), ha a gép nem tudja igazán kihozni belőle a maximumot.
    Üdv
    :R

    [ Szerkesztve ]

    A gravitáció akkor is hat, ha már nem veszünk róla tudomást

  • Crias

    senior tag

    válasz wwhy #4946 üzenetére

    "Ha az LG, HP, NEC olcsóbban adná a VA/PS-es monitorokat, akkor lenne alternatíva, de így nincs, mert mindenki azért rinyál, h ócsó legyen. És persze jó. A kettő együtt ritkán jön össze."

    Azért az LG nemrég dobott a piacra alternatívát, és igazából emiatt is akartam kérdezni hogy Dell-t (U2311H) vagy LG-t lenne érdemes venni egyik ledes másik nem, viszont mind2 IPS paneles mind2 60k körül van mondjuk a dell pár ezressel olcsóbb...

    [LG-monitorok]

    [ Szerkesztve ]

    Crias

Új hozzászólás Aktív témák