Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jattila48

    aktív tag

    válasz Isual #38098 üzenetére

    "U2412M Custom módjára ...", ez nem tudom mi. Kaptam email-ben színprofilt, de hogy az honnan van, azt nem tudom. Nem mondtam előre, hogy nvidia kártyám van, csak azt kértem, hogy kalibrált és pixelgaris legyen a monitor. A doboz biztos, hogy nem volt felbontva, alul-felül "if this seal is broken or package is damaged; check contents before signing receipt" feliratú szalaggal volt végigragasztva, másrészt kibontásnál látszik, hogy a gyári csomagolás nem lett megbontva. Én is úgy gondoltam, hogy helyben minden egyes példányt külön kell kalibrálni. A Monitorguru-t hívtam fel előbb, ők egyből kérdezték, milyen kártyám van, majd azt mondták az jó, mert nekik is van olyan, úgyhogy nem kell vinni a sajátomat. Az Oasis viszont nekem sokkal közelebb volt. Egyébként a monitornak így is nagyon jó képe van, nincs hibás pixel sem, de fölöslegesen nem szeretek a semmiért pénzt kiadni. Valószínűleg visszamegyek, és visszakérem az 5000 Ft-ot.

    „Kétségtelen, hogy nem tudjuk, mit tegyünk, de felkészültek és elszántak vagyunk.” - Olaf Scholz német kancellár

Új hozzászólás Aktív témák