Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • canniball

    nagyúr

    válasz Isual #22049 üzenetére

    Igen, olvastam az 1. hsz-ben hogy ez elég "szürke zóna", leginkább az általános kérdések miatt linkeltem be ide is, illetve hogy hátha akad valakinek ezzel/ezekkel a készülékekkel tapasztalata.

    petata!
    Nem hangzik túl jól...de köszönöm hogy megosztottad a tapasztalatot!

    Mindenki!
    Nézegettem, felmerült két új készülék: LG M2352D és LG M2452D, ezzel együtt felmerültek újabb kérdések:
    1. gugliztam, létezik hogy a 23"-os IPS míg a 24"-os MVA, holott egyazon szériába tartoznak?
    2. az LG 72 órás pixelhiba-garanciája is él-e már egy subpixel-hiba esetén is?
    3. úgy látom ezek nem a profi panelek palettáját színesítik. Azért jobbak-e mint a TN?
    Avagy: a korábban nevezett Samsungok (T23B350EW és T24B350EW) mellett szól az 5 év gari és a digit. hangkimenet, ezek a belépő szintű LG panelek vannak-e annyival jobbak amiért érdemes ezeket beáldozni?
    A felhasználási terület monitorként elsősorban csak netezés, office, néha egy-két YT videó stb. (játék nem jáccik), tévézés terén kiegészítő készülék lenne, ha úgy alakul leülök a nagy TV elé. A jelenlegi megjelenítő egy Samu 710N, ennél lehetőleg nyújtson nagyobb "vizuális élményt" de rosszabbat semmiképpen.

    [ Szerkesztve ]

    https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

Új hozzászólás Aktív témák