Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csandi

    őstag

    válasz mtibusz #121316 üzenetére

    Vegyes gyártású a darab, van teszter akinél hulladék volt és szidta, hogy bevilágít mindenhol meg magas a válaszideje, van akinél meg egyik legjobb 1440/240-es IPS-ként jött ki. Emiatt kicsit lutriként vágtam bele, de az én darabom nagyon jó, nincs rá panasz.

    Egyetlen negatívumként a BGR pixel layoutot szokták mondani, én játszom, netezek, office progikban és adobe progikban dolgozom és még nem találkoztam olyan esettel, hogy pixelesebb lett volna a szöveg. Windows ClearType fut persze. Így számomra ez a hiba nem releváns. Karon van, a lába túl előre lóg, belelóg az egérhelyembe :D Ennyi amúgy, maga a monitor szerintem nagyon jó. Ismerősi körben kb. az összes 1440/240 IPS megfordult már, vagy még mindig van és igazából sok diffi nincs köztük. Szerintem az LG paneles Alienware-nél ez jobb, de a 270hz-es Acer papíron jobb mert Quantom Dot-os (meg mert 270hz-es), gyakorlatban meg észrevehetetlen :) A ROG ilyen monitora meg túlárazott. De te nem 240hz-eset kerestél ezért nem is ilyesmit ajánlottam :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák