Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yiggdrasil

    aktív tag

    válasz saen #105059 üzenetére


    saen
    Abszolút benne van, hogy a szememmel lesz a bibi, jövő héten megyek is megnézetni hogy minden oké-e arrafele.
    Ami fura, hogy a cégben egy Cinema Display-em van, egy Dell U2718Q és egy 15ös Macbook Pro, utóbbitól sosem fájdul meg a szemem, a másik kettőtől ugyanúgy bár lassabban, na de a doki majd megmondja hogy miért (remélem).

    Igazából azon gondolkozom, hogy feleségemnek javulás lenne-e az egyik P2314H-m a mostania mellé másodiknak, és én meg vennék valami 27" vagy nagyobbat, a másik 23as meg megmaradna OBS-nek. Nem tudom mennyire számít jónak az övé, lehet hogy egy jobb fajta 1080p-s panellel jobb lenne neki is a játék. Mondjuk ahol neki egyáltalán számítana valamit, az a Heroes of the Storm maximum, a többit még a kis Thinkpadjén is képes játszani 14 colon :))

    4K valszeg nem reális, mert a FHD-n sincs szinte semmi játék 120FPS fölött, bár az is igaz, hogy majdnem fullon játszom mindennel. Valszeg a WQHD lenne a cél, kérdés, hogy azt mennyire lehet FHD-ra visszaskálázni játékokhoz?
    Megvárom a 3xxx-es Nvidia generációt, és hacsak nem durván jobb, akkor veszek egy 2070Super-t, az már csak elfogja bírni a natív felbontását.
    Megnézem az ASUS-t, köszi! (nem hardcore a lövölde, mert egyrészt béna vagyok benne, másrészt a heti 1-2 órával még fejlődni se fogok benne :) )


    atua
    Köszi, megnézem ezt is!


    Ijk
    Most azt mondanám, hogy a 4K nem prioritás, WQHD bőven elég lesz, max ha nagyon más irányba megy a világ, akkor majd frissítünk.

Új hozzászólás Aktív témák