Új hozzászólás Aktív témák

  • sebixxx

    tag

    válasz ЯΞD #75923 üzenetére

    Ertem, elolvastam az elozo jo par hsz-t... Akkor ezek szerint meg eleg draga mulatsag ez igy egyben 200 ezret azert nem adnek ki egy monitorert igy lehet varok meg jo par honapot talan fel ev mulva picit javul a helyzet vagy nem... :DD Mostanra sikerult teljesen elkeszulni a gepemmel es egy jo monitor nem lenne rossz, hogy kihasznaljam a gep adottsagait.. :)

    Jelenleg egy ilyen monitorom van Samsung S22E390H [link]

    Mennyire hasznos ez a G-sync tenyleg sokkal jobb vele?

    Erdemes lenne varnom mig talan lehet kapni majd 150.000 ert mondjuk? ( bar kb. kategoriajaban a legolcsobb lenne ami nem biztos, hogy jo)

    Jelenlegi monitoromhoz kepest mennyivel lenne elorelepes, ha vennek 90 - 120 ert egy monitort?
    Most PLS monitorom van kb ilyen 45 ezer koruli tehat mondhatni talan az alsobb kategoria IPS/PLS monitorok kozott lehet, hogy egy 90 - 120 ezres TN paneles ami gondolom a felso kategoriahoz tartozik TN panelesek kozott jobb elmenyt nyujt mint a gyenge PLS monitorom?

    Tudna(l)tok irni a gtx 980ti kartyamhoz passzolo monitort az emlitett arsavban?
    Az 1440p-t azt meghagynam feltetelnek meg a 23-24"-t .

    Csak ugy kivancsisagbol megneznem mi az ajanlat abban az arban azert, de szerintem akkor varok meg par honapot biztosan ugy is sok ment gepre mostansag csak ez meg piszkalgatja a csoromet.. :DD

    Elore is koszonom!

    I7 5820K 4.3ghz + BQ Dark Rock 3 ,Asus Strix X99 ,Corsair Vengeance (4x4 GB) DDR4 2666 MHz,MSI GTX 1080Ti Gaming X, Samsung 850EVO 250GB SSD+WD Black 1TB HDD ,Corsair RM650i 80+Gold, Phanteks Enthoo Pro M+ 4db Aerocool D.S. 14cm

Új hozzászólás Aktív témák