Új hozzászólás Aktív témák

  • Samus

    addikt

    Felteszem kérdésem, többen többféle választ tudtok adni, hátha így megtalálom azt, amit keresek...Tehát mobiltelefont vennék. Sőt, inkább érintős telefont. Viszont vannak ám elvárásaim dögivel...Miután sok helyen olvastam, hogy az olcsó értinősök (KP500/502, S5230) nem a legjobbak, úgy döntöttem használtam próbálok beszerezni egy kategóriával jobb készélket. De elakadtam. Az ár olyan 35-40000 maximum. Elvárások: WLAN, 3G/HSDPA (videotelefon miatt), GPS. Jó, ha van 3.5 jack is, zenehallgatás miatt, de ha adapter van mellé, abba sem halok bele. Nézegetem régóta a Samsung Omniát. Az egyetlen bajom a Winmobil. Ugyan a pakkok szépen átszabják (SPB Shell pl.), de a hívásfogadás, kezelés gyári marad...Nézegettem LG Arenát, nagyon jó, nagyfelbontású kijelző, csodás kép, fémek mindenhol, de hiába a GPS, ha egy normális navigációs program nem érhető el rá...A netezés még Opera mini-vel úgy, ahogy megoldható...Viszont az S-Class szép, csak a telefonkönyv ne töltene... Ultimate mobil van, Samsung Omnia HD, Symbiannal...Vagy esetleg 5800, de valamiért a gyári Symbian annyira macerás (Barátnőmnek van ilyen...). Remélem értitek a problémám...Jelenleg egy N82-m van, szeretem...Lehet jobban járnék, ha csak a tapi maitt vennék egy mezei olcsó érintőst? Navigávióra és netezésre jó lenne az aránylag nagy érintőkijelző, de akkor kellene WLAN és GPS, és nomrális oprendszer, akkor pedig ott vagyok, ahol elkezdtem...
    Köszi a válaszokat, és bocsi a nyafogásért.

    (Ezt a hozzászólást beírtam még a "Milyen okostelefont vegyek" topikba is, biztos, ami biztos.)

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Új hozzászólás Aktív témák