Új hozzászólás Aktív témák

  • Nyúl7

    csendes tag

    Üdv mindenkinek!
    Kicsit hosszabb lesz asszem, már csak a részletek miatt is, de azért remélem kapok választ minél hamarabb. Előre is köszi!
    Szóval... Jelenlegi telefonom (Motorola V360) lecserélésre szorul ilyen-olyan hibák miatt (pl.: önkényesen kikapcsol, eltűnik a háttér, kifehéredik a külső kijelző, stb.), na meg az sem utolsó, hogy elég gyengécske készülék ez manapság... Édesanyám benne van egy üzleti flottába, ami jó lenne az ingyen beszélgetés miatt is, meg ugye olcsóbb a készülék, mint kártyásan, vagy kártyafüggetlenül. Na most bementem a pannonhoz kérni egy üzleti árlistát, hazavittem, megnéztem melyik telefon a legmegfelelőbb, és mivel egy ideje már elhatároztam, hogy ezekután csak Nokia-t veszek (másba már nem bízok), és a klasszikus "billentyűzárazós" stílust nem szeretem, ezért vagy csúsztatható vagy inkább kagyló formát szeretnék. Ki is néztem a Nokia 3600-t 20 ezer ft-ért. A gond az volt, hogy az erre szánt pénzem (ösztöndíjam) még nem érkezett meg, csak 10-e körül fog. Visszamentem "szeretett" üzletünkbe és a biztonság kedvéért rákérdeztem, hogy mi van a karácsonyi akcióval (mikor, mi lesz), és ami a lényegesebb, hogy drágul-e az áhított mobilom (nem tartottam valószínűnek, ahogy az eladó sem, sőt a biztos szót is használta). A karácsonyi akcióra pedig azt mondta, még nincsenek vele tisztában, de 10 ezer ft-os régi készülék-beszámítás szokott lenni. Ez múlt héten volt. Tegnap felnézek a pannon oldalára puszta kíváncsiságból és mit látok... Nokia 3600 25 ezer ft... más oldalon is láttam sajnos, ennyit a biztos nem drágul-ról. Nos ami a probléma, hogy ennyi pénzt nem fogok kapni szerintem, ja és utánajárásom után mint megtudtam, a 10 ezres akció ismét csak a 3G-s telefonokra vonatkozik...(a pannon.hu szerint), és mivel a 3600 nem 3G-s, ez megint csak fákin gud. Így hát elérkezvén kérdésemhez: Melyik telefont ajánlanátok? 3600 slide (25e), 3120 classic (10e mivel 3G-s), 5310 xpressmusic (22e)? Nekem inkább a multimédia a fontos, hogy tudjak zenét hallgatni, mivel külön mp3 lejátszóm nincs, a kamera sem utolsó, mivel digim külön nincs. Tisztában vagyok a specifikációkkal, és még mindig a 3600 lenne a legjobb, de ahhoz gyanús, hogy várni kéne még 1-2 hónapot (kitudja drágul-e újra), és azt nem szeretnék. Ezért inkább személyes tapasztalatok érdekelnének lehetőleg nem telefonkockáktól, akik legagyiznak bármit, ami nem tud mindent olcsón, és nem cumizza le őket gombnyomásra. Vagy ha esetleg tud valaki bővebbet erről a pannonos akcióról, és Hátha nem csak 3G-re lesz csak, ahogy a honlapon láttam... Még egyszer kösz a válaszokat és bocs a hosszúra sikeredett sztoriért! Szép napot mindenkinek!

Új hozzászólás Aktív témák