Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PociAti

    senior tag

    válasz hobbit* #4750 üzenetére

    A végeredményből kellene kiindulni, de nem ismerem a körülményeket. Ez talán a legfőbb oka annak, hogy senki nem tud segíteni neked.

    Ha minőség szempontjából az egyszerű kézi papírvágó is elégséges, akkor egyszerű a helyzet. Én azt tapasztaltam, hogy az egyszerű kézi vágóknál pár milliméter eltérés akkor is előfordulhat, ha rögzítve van a penge pozíciója (mert mondjuk a papír magas páratartalma miatt megpöndörödött).
    Én amúgy stanc szerszámra gondoltam, vagy masszívabb kézi vágóra. De a magas nyomtatási sebességet és az A5-ös méretet nem sikerült összekapcsolni. Magyarán változó információ van a dokumentumokon, és azonnal kellene nagy mennyiségben A5-ös méretet produkálni?

    Berendezés szempontjából a legkönnyebb tényleg az lenne, ha az A5-ös duplexet elfelejtenéd. A gépek görgői nem erre lettek optimalizálva, és szerintem az egyenlőtlen hőterhelés miatt pár egységnek (pl. fényhenger) nem tenne jót az ilyen használat.

    Gépre vonatkozóan nincs konkrét javaslatom. A Mac OS X az a macOS 2016 előtti verziója. Ez újabb nehezítő körülmény.

Új hozzászólás Aktív témák